Замовник

Райффайзен Банк Аваль
Web-site: https://www.aval.ua

Про замовника

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» (скорочена назва – АТ «Райффайзен Банк Аваль») зареєстровано 27 березня 1992 (до 25 вересня 2006 року – Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»). З жовтня 2005 року банк став частиною банківської групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія (з жовтня 2010 – Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ). Станом на 31 березня 2016 Група РБІ володіла 68,28% акцій українського банку, Європейський банк реконструкції і розвитку – 30% акцій.

Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються більш ніж 2600000. Клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець березня 2016 входили 577 відділень по всій Україні. Райффайзен Банк Аваль є лідером за якістю обслуговування в українському банківському секторі. За оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку Аваль перевищує середньоринкову.

Завдання проекту

Враховуючи високі темпи зростання інформаційних потоків Банку, в 2007 році зросла необхідність у підвищенні надійності системи збереження даних і розширення можливостей з нарощування її місткості і швидкодії. Ця вимога була обумовлена тим, що високий рівень реагування системи збереження даних на запити фронт- і бек-офісів істотно впливали на забезпечення безперервності бізнес-процесів.

 

Критерії вибору системи

В результаті проведеного аналізу вибір був зроблений на користь устаткування Hitachi Data Systems завдяки наступним основним моментам:

  • краща масштабованість системи, що дозволяє нарощувати кількість дисків, що встановлюються в старшу систему до 480 штук, кеш-пам’яті, – до 16 ГБ і портів fibre channel – до 8 штук;
  • краща надійність систем завдяки використанню технології апаратної реалізації RAID 5 і 6 рівня, а також завдяки тому, що кожна дискова полиця сполучена 4 петлями fibre – channel з контролерами системи;
  • краща продуктивність системи, що досягається використанням багатопроцесорної архітектури контролерів з розділенням функціонального навантаження між різними блоками контролерів;
  • можливість “прозорого” контролю розміщення даних з боку адміністративного персоналу;
  • можливість оптимізації використання кеш-пам’яті завдяки механізму Hitachi Cache Partitioning, що дозволяє адаптувати патриції кеш-пам’яті під певне навантаження з боку додатків.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Продукти

Hitachi Data Systems

Переваги рішення

На користь вибору цього рішення говорить ще і те, що на базі устаткування Hitachi у ІТ-фахівців Банку був досвід експлуатації катастрофостійких рішень, ґрунтованих на технологіях HDS і серверах виробництва НР.

В процесі виконання проекту фахівцями компанії SI BIS здійснена модернізація інфраструктури збереження Банку, шляхом розширення її двома масивами середнього класу Hitachi TagmaStore Adaptable Modular Storage AMS 500,  які ще на стадії проходження циклу випробування і тестування на стенді SI BIS, а пізніше і на майданчику ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” довели свою ефективність і надійність.

Результати проекту

Введення в експлуатацію нового устаткування Hitachi Data Systems дозволило Банку підвищити ефективність обслуговування клієнтів, а також дало можливість швидко впроваджувати нові і добре зарекомендовані технології, що дозволяють клієнтам Банку користуватися найсучаснішими банківськими послугами.

Реалізоване рішення дозволило розгорнути додатки в новій інфраструктурі, повністю використавши вкладені інвестиції і отримуючи від них додаткову віддачу, а також домогтися кращої координації ІТ з цілями бізнесу.