SI BIS – Ваш надійний IТ-партнер з індивідуальними, заснованими на кращих світових практиках і технологіях, підходами до виконання IТ-проектів.

Високі компетенції, досвід реалізованих комплексних проектів з побудови, управління, модернізації та супроводу ІТ-інфраструктур, дозволяють нам максимально точно підбирати рішення під бізнес-завдання, успішно реалізовувати високотехнологічні ідеї і втілювати принципи інтеграції ІТ та Бізнесу заради ефективності наших клієнтів.

Компанія має в своєму розпорядженні:

власний демо-парк устаткування, що дозволяє максимально точно підібрати рішення під конкретні бізнес-завдання клієнта, протестувати та отримати підтвердження концепції до етапу впровадження на об’єкті;

центр підтримки з режимом обслуговування клієнтів 24х7х365, для забезпечення безперервної працездатності систем і необхідних бізнесу рівнів обслуговування;

сервіс аутсорсингу, для оптимізації діяльності ІТ на підприємствах.

Сповідуючи якісні підходи в реалізації проектів і прихильність високим стандартам надання послуг, компанія сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001. Даний стандарт – показник наявності і функціонування в компанії системи управління якістю, кваліфікованого персоналу і прагнення до безперервного вдосконалення своєї діяльності.

Компанія SI BIS в своїй діяльності дотримується вимог Антикорупційної програми, затвердженої відповідно Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017  № 75 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.03.2017 за № 326/30194) «Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи» .

В компанії створена Служба етичного контролю – система збору та обробки інформації про ознаки вчинення порушень вимог підприємства та корупційних правопорушень, а також швидкого реагування та документування внутрішніх перевірок і розслідувань. sibis.ethicontrol.com

Фінансова звітність компанії SI BIS за 2020 рік та аудиторський висновок до неї доступні для ознайомлення за посиланням.

кваліфікованих спеціалістів

комплексних проектів

років на ринку

 

Особливі досягнення компанії на IT-ринку

  • З 2010 року SI BIS входить до п’ятірки провідних системних інтеграторів України
  • Неодноразово визнаний кращим технологічним партнером світових лідерів ІТ-галузі
  • Перша в Україні компанія, що здійснила впровадження таких інноваційних рішень, як: IBM Tivoli Service Request Manager (2008), Microsoft System Center Orchestrator (2012), IBM Power 7 (2012) і IBM Power 8 (2013)

Менеджмент компанії

Світлана Самогулова
Світлана Самогулова
Генеральний директор

Стратегічний розвиток, управління партнерської політикою, оптимізація бізнес-процесів

Юлія Патлашенко
Юлія Патлашенко
Фінансовий директор

Фінансово-економічний аналіз підприємства, економічна безпека та фінансова звітність

Андрій Литвиненко
Андрій Литвиненко
Технічний директор

Управління портфелем рішень і розвиток технологічної компетенції