НА ВІДДАЛЕНІЙ РОБОТІ? 🏠
ЧИ ПОТРІБЕН ВАМ МОДУЛЬ APM КОМПЛЕКСА BIG-IP?

Модуль APM комплексу BIG-IP забезпечує деталізоване управління доступом до окремих додатків та мереж з підтримкою двофакторної аутентифікації, а також централізоване управління ідентифікацією користувачів.

Надання доступу до додатків є складним процесом. Адже є різні користувачі, неперевірене клієнтське ПЗ і невідомі пристрої, які хочуть підключатися до ваших перевірених додатків. Що в цьому випадку робити адміністратору?
Модуль Access Policy Manager (APM) комплексу BIG-IP від F5 надає кілька інструментів для захисту та управління доступом до додатків. Управління доступом відбувається незалежно від місця розташування додатків. Вони можуть перебувати на локальних ПК, в хмарному середовищі, на віртуальних пристроях.

МОДУЛЬ APM ПРОПОНУЄ:
• Об’єднану ідентифікацію і єдиний вхід в систему (SSO). Створено єдину точку входу на основі політики доступу для хмарних і локальних додатків з підтримкою багатофакторної аутентифікації (MFA).
• Клієнт для підключення і веб-доступ з підтримкою SSL VPN. APM використовує політики доступу до VPN через веб-плагіни або клієнти для мобільних і десктопних ОС.
• Доступ до порталу додатків. За допомогою BIG-IP для користувачів можна відкрити доступ до веб-додатків, не відкриваючи при цьому доступ до мережі. Ця функція відмінно підходить для підрядників і віддалених співробітників, яким не потрібні повноцінні VPN-тунелі.
• Десктопні додатки і підтримка VDI. Модуль забезпечує доступ до віртуалізованих додатків на підставі політик через єдиний шлюз з підтримкою інфраструктури VDI і налаштованим веб-порталом.
• Рішення щодо впровадження та управління політиками доступу. У систему вбудований редактор політик безпеки з графічним інтерфейсом. Він дозволяє створювати і редагувати політики безпеки.
• Безпечний веб проксі. APM надає мережевий захист від шкідливих програм і фільтрацію URL-адрес через за допомогою функції безпечного веб-проксі.

APM також інтегрується з іншими рішеннями F5 для забезпечення безпеки додатків і користувачів. Серед них:
• BIG-IP Application Security Manager (ASM). Модуль захисту веб додатків -Web Application Firewall (WAF). Він дозволяє бачити, хто використовує додатками і чи є у них на це права.
• Software Web Gateway (SWG). Разом з функціональністю модуля APM дозволяє спростити категоризацію URL. Разом з APM вони дозволяють легко контролювати серфінг користувачів і доступ додатків до різних ресурсів.

BIG-IP APM забезпечує на порядок більшу гнучкість для забезпечення доступу користувачів і управління безпекою. Але краще переконатися в цьому самостійно, ніж просто вірити на слово.
Проконсультувавшись с фахівцями з кібербезпеки компанії SI BIS ви зможете ознайомитися з реальними сценаріями використання APM і дізнатися, чому управління доступом і безпекою – це важливо.