З 1 липня 2019 року виконання обов’язків генерального директора компанії SI BIS – системного інтегратора і ведучого IT-партнера для бізнесу – покладено на Світлану Самогулову. Вона змінила на цій позиції Ігоря Федченка, який очолював компанію з березня 2015 року та прийняв рішення продовжити професійний шлях в нових проектах.


Під керівництвом Ігоря Федченка компанія досягла другої позиції в рейтингу системних інтеграторів України, був диверсифікований портфель послуг і почав розвиватися новий напрямок – Програмні рішення для бізнесу.
Світлана Самогулова працює в компанії SI BIS вже 7 років, на позиції виконавчого директора. Має 10-річний досвід роботи в управлінні фінансами великих бізнес-структур і володіє глибокою професійною експертизою, яку застосувала в розробці 3-х річної стратегії розвитку SI BIS.
«Всі процеси та проекти, сформовані під керівництвом Ігоря Федченка, матимуть своє продовження. Ми продовжуємо працювати з провідними вендорами, займаємося планомірної реалізацією проектів усіх наших замовників, портфель послуг компанії залишається незмінним. Репутація надійного та ефективного партнера для SI BIS, як і раніше, пріоритет», – прокоментувала Світлана Самогулова..

Довідка

Компанія SI BIS працює на ринку інформаційно-комунікаційних технологій України 15 років. З 2010 року входить до п’ятірки провідних системних інтеграторів України. Неодноразово компанія була визнана кращим технологічним партнером світових лідерів ІТ-галузі. Першою в Україні здійснила впровадження таких інноваційних рішень, як: IBM Tivoli Service Request Manager (2008), Microsoft System Center Orchestrator (2012), IBM Power 7 (2012) и IBM Power 8 (2013).