Компанія SI BIS заключила партнерську угоду з компанією Nutanix – розробником та виробником гіперконвергентної платформи Nutanix Enterprise Cloud Platform.

Гіперконвергентними (HCI) називають інфраструктури, в яких поєднання серверів, SAN та СЗД зроблено на архітектурному рівні.

Завдяки поєднанню функцій зберігання даних та віртуалізації в єдиному рішенні Nutanix знімає залежність від застарілих технологій. Інтегрована платформа керування забезпечує реальне керування інфраструктурою «в один клік», в тому числі аналітику, автоматичне оновлення системи та усунення збоїв.

Одним із поштовхів для створення HCI систем була необхідність забезпечити масштабування рішень платформи при рості ІТ-інфраструктури для додатків плавніше та з меньшою кількістю проблем.

Ключовою перевагою гіперконвергенції стають легкий та швидкий запуск, просто масштабування шляхом збільшення універсальних блоків, незалежність від апаратної платформи, підвищення продуктивності ІТ-персонала та операційної ефективності.

За даними IDC строк окупності для Nutanix HCI складає близько півроку, а ROI на п’ятирічному інтервалі складає більше 500%. На даний момент Nutanix займає більше 50% ринку гіперконвергентних систем.

Завдяки співпраці Nutanix та SI BIS в Україні замовники отримують більшу гнучкість своїх систем, спрощення процесу адміністрування, підвищення надійності та більшу динамічність ІТ та бізнесу в цілому.

Більше інформації про рішення Nutanix та можливості SI BIS можно отримати, звернувшись до наших технічних спеціалістів.