Замовник

Дельта Банк
Web-site: deltabank.com.ua/

Завдання проекту

Сервер IBM Power 795 призначений для підтримки масштабних додатків баз даних і обробки транзакцій в системній інфраструктурі з високою мірою віртуалізації, забезпечуючи нові рівні консолідації робочих навантажень, використання ресурсів і ефективності роботи. Перебуваючи у статусі найпотужнішої моделі сімейства IBM Power Systems, цей сервер забезпечує найвищу продуктивність, відмінну масштабованість і пропускну спроможність, що дозволяє використовувати його для ефективної і одночасної підтримки цілого ряду складних і важливих бізнес-додатків.

Проблеми і передумови проекту

У ПАТ “Дельта Банк” сервер IBM Power 795 забезпечував роботу business-critical додатків, таких як АБС Б2, IS-Card, а також підтримував аналітичне сховище даних. Вибір такої потужної системи був обґрунтований необхідністю гнучкого перерозподілу ресурсів між критичними додатками.

Початкова конфігурація сервера IBM Power 795 «Дельта Банку» складалася з 48 процесорів POWER 7 з частотою 3.7ГГц і 1ТБ DDR3 оперативної пам’яті з частотою 1066 Мгц. Можливість сервера дозволяла вмістити до 256 процесорів POWER7 і до 8 ТБ оперативної пам’яті, тим самим давала змогу швидко і просто масштабувати його потужність залежно від потреб мінливого бізнес-середовища.

Рішення

Базова інфраструктура