Замовник

Банк Форум
Web-site: www.forum.ua/

Про замовника

«Форум Банк» (повна офіційна назва: Публічне акціонерне товариство «БАНК ФОРУМ») – український банк, заснований в 1994 році. Головний офіс банку знаходився в г..Кіев. Активи за станом на 1 січня 2014 склали 10404 млн грн., По їх розмірами банк займав 24 місце серед усіх банків України. З 2008 року Форум Банк належав до німецької Commerzbank Group.

Завдання проекту

Стабільна робота ПАТ “Банк Форум”, довгострокові плани розвитку, а також централізація і реорганізація філіальної мережі стали головною причиною початку проекту по консолідації інформаційних і обчислювальних ресурсів.

В результаті реалізації проекту керівництво Банку планувало оптимізувати ІТ-інфраструктуру: знизити витрати на її підтримку і супровід, спростити адміністрування і закласти перспективу подальшого розвитку організації в цілому.

Критерії вибору системи

В ході виконання проекту компанією SI BIS і технічними фахівцями Банку “Форум” на майданчику Банку була встановлена нова корпоративна система IBM Power 770, що містила до 64 ядер Power7.

В результаті проведеного стрес-тестування двох платформ було прийнято рішення на користь платформи IBM. Серед плюсів впровадження IBM Power 570 і IBM Power 770 фахівці Банку відмітили:

  • можливість розгорнути рішення в стислі терміни;
  • наявність фахівців усередині Банку, а також зовнішніх фахівців, здатних проінсталювати устаткування і надати сервісну підтримку;
  • вигідні фінансові умови.

Оскільки проект необхідно було впровадити в досить стислі терміни, ще одним плюсом для Банку стала можливість протестувати рішення до його впровадження і оцінити усі переваги роботи з новим устаткуванням.

Більше того, ІТ-інфраструктура Банку вже містила ряд устаткування IBM, тому впровадження IBM Power 770 спростило багато інтеграційних процесів при консолідації обчислювальних ресурсів.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Продукти

IBM Power 770

Результати проекту

Рішення на базі IBM Power 770, впроваджене фахівцями компанії SI BIS, дозволило оптимізувати ІТ-інфраструктуру Банку, понизити витрати на її підтримку і супровід, спростити адміністрування і закласти перспективу подальшого розвитку Банку в цілому.

Аудит ІТ-інфраструктури і попередні розрахунки показали доцільність консолідації інформаційних і обчислювальних ресурсів та переваги цього рішення.

В якості основних переваг можна виділити наступні:

  • зникла необхідність у супроводі і підтримці основних і резервних серверів операційних днів філій;
  • зникла необхідність в адмініструванні практично усієї інфраструктури, пов’язаної із забезпеченням роботи операційного дня філій;
  • знизилися ризики втрати даних;
  • знизилися витрати на придбання і супровід ліцензій на ПЗ для філій.