Замовник

Фудмережа
Web-site:

Завдання проекту

Компанії “Фудмаркет” (оператор мережі магазинів “Велика Кишеня”) знадобилася модернізація застарілого устаткування, яке вже не справлялося з багаторазово збільшеним навантаженням. Завдання стояло не лише в оновленні устаткування, але і в оптимізації використання обчислювальних потужностей. Для такого раціонального використання ресурсів необхідно було реалізовувати технології віртуалізації. Крім того, Замовник використовував застарілу версію Microsoft Exchange 2003, яку було необхідно оновити до версії Exchange Server 2010 для забезпечення надійності і безпеки на найвищому рівні. Завдання було ускладнене тим, що її реалізація не повинна була переривати і заважати роботі бізнесу.

Критерії вибору системи

Для оптимізації завантаження фізичних серверів було прийнято рішення використати технології віртуалізації.

В якості основи вирішено взяти технології віртуалізації від компанії Microsoft. Проектування і впровадження розроблене на базі Microsoft Windows Server 2008 R2 Hyper – V. Оновлена версія Exchange Server 2010 забезпечила гнучкість в розгортанні, простоту адміністрування, безперервну готовність, зручне централізоване управління, багаторівневе сканування, безперервну реплікацію даних і багато інших можливостей, які дозволяють забезпечити надійність і безпеку.

Щоб управляти досить складною ІТ-інфраструктурою компанії була встановлена платформа Microsoft System Center 2012, яка дозволила легко і ефективно управляти додатками і службами в різних гіпервізорах приватних і хмарних інфраструктурі, забезпечуючи гнучкість і рентабельність обслуговування ІТ-середовища підприємства.

В якості апаратної основи розробленого рішення вибір пав на сервери IBM x3690X5, об’єднані в кластер високої доступності, і системи збереження IBM Storwize v7000.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

По закінченню проекту компанія “Фудмаркет” отримала стовідсотково робочу і оновлену ІТ-інфраструктуру на базі нового програмного забезпечення від компанії Microsoft і апаратного забезпечення IBM.

Впровадження віртуалізації і лінійки продуктів System Center 2012 дозволило істотно знизити витрати на електроенергію, підвищити відмовостійкість і полегшити адміністрування інфраструктури в цілому.

Рішення Microsoft Private Cloud, що об’єднали в собі Windows Server 2008 R2 Hyper, – V і Microsoft System Center, допомогло прискорити розвиток бізнесу і дало компанії усе необхідне для створення приватної хмари :

  • швидке розгортання;
  • гнучкість;
  • скорочення витрат;
  • повний контроль фізичної інфраструктури і політики безпеки;
  • чіткий план з міграції до хмарних сервісів на рівні платформи.