Замовник

Дельта Банк
Web-site: deltabank.com.ua/

Завдання проекту

У зв’язку із зростанням кількості бізнес-додатків, об’єму даних і високими вимогами до доступності сервісів, банком було прийнято рішення про модернізацію існуючої серверної інфраструктури.

Критерії вибору системи

В процесі реалізації проекту фахівцями SI BIS був поставлений новий сервер IBM Power 795, який забезпечив значне підвищення продуктивності в порівнянні з існуючим сервером IBM Power 595 і найвищу доступність, бізнес-критичних додатків, серед яких АБС Б2, IS-Card, DWH.

Наступним етапом проекту стала модернізація інфраструктури збереження. Попри те, що серверна інфраструктура була близька до симетричності на обох майданчиках, інфраструктура зберіеження резервного майданчика, ґрунтована на системах збереження IBM DS4800 з сотнями FC дисків, вимагала поліпшення. Обмежуючим чинником була відмінність у функціоналах систем зберігання даних обох майданчиків (час простою при оновленнях, відсутність технології Dynamic Provisioning), адже на основному майданчику використовувався масив корпоративного класу.

Для модернізації інфраструктури зберіеження даних резервного майданчика фахівці SI BIS запропоновали систему HDS USP VM, яка по вартості можно буело порівняти із системами середнього рівня, водночас забезпечуючи функціонал систем зберігання корпоративного класу. Однією з ключових переваг HDS USP VM в порівнянні з конкурентними рішеннями була можливість віртуалізації систем збереження інших виробників, що принесло до застарілих систем функціонал базової системи.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Переваги рішення

Це рішення дало ряд значних бізнес-переваг:

  • істотно розширений об’єм дискового простору за рахунок внутрішніх дисків системи HDS USP VM;
  • організований захист раніше зроблених інвестицій (більше 200 “швидких” дисків FC15K в системі зберігання IBM DS4800);
  • організована єдина точка управління внутрішніми і зовнішніми ресурсами збереження даних (система HDS USP VM оперує віртуалізованими логічними дисками як своїми “рідними”);
  • з’явився функціонал high – end систем, недоступний раніше для систем класу IBM DS4800 (Dynamic Provisioning, Cache Partitioning, Tiered Storage manager та ін.);
  • істотно підвищилася продуктивність системи, знизився час відгуку (система збереження HDS USP VM була поставлена в конфігурації 56gb data cache, 12gb control cache проти 4gb cache у IBM DS4800).

Результати проекту

В результаті проведених робіт по модернізації Банк отримав гнучку і масштабовану ІТ-інфраструктуру, організувавши майже симетричні майданчики.