Замовник

УкрСіббанк
Web-site: https://ukrsibbank.com/

Про замовника

УкрСиббанк основан в 1990 году в Харькове. За это время банк прошел стремительный путь от регионального банка до национального лидера. От национального лидера до члена одной из крупнейших мировых банковских групп.

С 2006 г. основным партнером УкрСиббанка является международный банк BNP Paribas. Интеграция в группу компаний BNP Paribas открыла УкрСиббанку новые возможности: причастность к мировому бренду, использование прогрессивного мирового опыта, переход на новые стандарты менеджмента.

Качественный рост сопровождает развитие банка во всех сегментах. УкрСиббанк обслуживает около 2 млн. розничных клиентов. Благодаря стратегическому партнерству с BNP Paribas УкрСиббанк без преувеличений самый надежный и устойчивый банк в Украине.

УкрСиббанк – банк позитивных изменений.

Завдання проекту

SI BIS стала постачальником апаратно-програмної платформи для вирішення SAP for Banking, що відповідає вимогам Банку по продуктивності, гнучкості, а також в подальшому дозволяє проводити модернізацію.

Історія успішної співпраці компанії SI BIS і ПАО «Укрсиббанка» бере свій початок з 2004 року, коли на порядку денному постало питання про створення ІТ-інфраструктури для ERP-системи. SI BIS виступив у ролі постачальника апаратно-програмної платформи для рішення SAP for Banking, що відповідає вимогам Банку з продуктивності, гнучкості, а також з можливістю подальшої модернізації платформи.

Проблеми і передумови проекту

.

Критерії вибору системи

Конфігурація апаратно-програмного комплексу, запропонована компанією SI BIS, була ґрунтована на двох основних концепціях – консолідація серверів і консолідація зберігання даних на базі апаратної платформи корпорації IBM. Консолідація серверів відбувалася на основі створення динамічно-логічних розділів (D – LPAR) у рамках двох систем IBM eServer p670, а консолідація збереження даних була організована на основі двох систем збереження даних IBM TotalStorage DS4500.

Головна проблема, з якою зіткнулася компанія – відсутність місця в серверному приміщенні і неможливість монтажу додаткового устаткування. При опрацюванні різних варіантів виходу з ситуації було вибрано найбільш оптимальне рішення – заміна двох габаритних серверів IBM eServer p670 на менш габаритні і продуктивніші IBM System p570 на базі процесорів Power 6. Кожен сервер містив 16 процесорів, частотою 4,2 Ггц.

Усі інтегровані додатки Банку були інстальовані на IBM eServer p670 і для монтажу нових серверів необхідно було перенести на них ці додатки без втрат в процесах життєдіяльності Банку. У цьому полягала ще одна складність робіт, що проводилися. Усі роботи по демонтажу і інсталяції були проведені впродовж двох святкових днів, в які активність Банку зведена до мінімуму.

Впродовж 12 годин фахівці компанії SI BIS демонтували сервера IBM eServer p670 і встановили нові IBM System p570, після чого фахівці ПАО «Укрсиббанку» провели установку і налаштування усіх робочих додатків без втрати даних, у тому числі і SAP for Banking.

 

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

Перенесення додатків на потужніший сервер дозволило збільшити обчислювальну потужність процесорів майже в 7 разів. До того ж це дало можливість заощадити місце в серверному приміщенні, оптимізувати енергоспоживання, організувати систему кондиціонування, що є критично важливим моментом для сучасних центрів обробки даних.

Впровадження цього рішення ще раз підтвердило, що устаткування компанії IBM є надійною платформою для різних банківських систем. Сервери IBM System p дозволяють швидко реагувати на умови ринку, що міняються, і при цьому скорочувати витрати на ІТ-інфраструктуру без втрат даних.