Замовник

Альфа-Банк
Web-site: www.alfabank.ua

Про замовника

Альфа-Банк Україна – це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) зі штаб-квартирою в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк займає лідируючі позиції у всіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк Україна входить в ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб. Банк заснований в 1992 році і з 2001 року здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк. Входить до складу ABH Holdings SA (ABHH) з 2004 року.

Завдання проекту

Перед ІТ-спеціалістами “Альфа Банк” стояло завдання створення обчислювального комплексу під ОДБ Б2 і організація мережі зберігання даних.

Постачання і введення в промислову експлуатацію комплексу технічних засобів для системи ОДБ Б2, у тому числі організація мережі зберігання даних реалізувала компанія SI BIS.

Проблеми і передумови проекту

Перед «Альфа банком» стояла задача создания вычислительного комплекса под ОДБ «Б2» и организация сети хранения данных.

Критерії вибору системи

Комплекс базувався на серверах додатків IBM System p, IBM Power, включно з серверами корпоративного класу IBM Power 595 і системи збереження даних DS4000, а також була впроваджена система резервного копіювання.

У рамках реалізації проекту на базі Unix- сервера IBM pSeries p570 було проведене тестування навантаження ОДБ і ряду інших банківських додатків.

У завершальній фазі проекту для технічних фахівців Банку було проведено навчання базовому адмініструванню AIX (комерційній версії Unix) в Учбовому центрі компанії SI BIS.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Переваги рішення

Комплекс базировался на серверах приложений IBM System p, IBM Power, включая серверы корпоративного класса IBM Power 595 и системы хранения данных DS4000, а также была внедрена система резервного копирования.

В рамках реализации проекта на базе Unix-сервера IBM pSeries p570 было проведено нагрузочное тестирование ОДБ и ряда других банковских приложений.

В завершающей фазе проекта, для технических специалистов Банка было проведено обучение базовому администрированию AIX (коммерческой версии Unix) в Учебном центре компании SI BIS.