Замовник

Амстор
Web-site: www.amstor.com

Завдання проекту

Історія успішної співпраці компанії SI BIS і Торгової мережі “Амстор” бере свій початок з проекту по модернізації ІТ-інфраструктури в 2007 році. Метою проекту було створення надійної і масштабованої інфраструктури, що забезпечує управління продажами і обліком мережі магазинів, з можливістю нарощування і модернізації в майбутньому. Основна вимога, котра була висунута до оновленої системи – висока доступність основної СКБД.

Критерії вибору системи

ІТ-структура торгової мережі до безпосередньої модернізації нараховувала Intel- сервера, система зберігання даних Hitachi AMS 1000, програмне забезпечення Linux і СКБД облікової системи “СПРУТ”.

Фахівці компанії SI BIS запропонували провести міграцію СКБД на високопродуктивну платформу корпоративного рівня IBM Power 570 з процесорами Power 6 4.2 ГГц, що відповідає вимогам з надійності, продуктивності і гнучкості.

Пiд час проекту з модернізації ІТ-інфраструктури, СКБД мігрувала на восьмипроцесорний сервер IBM Power 570, а на інший чотирьохпроцесорний сервер IBM Power 570 була встановлена резервна база standby. Збільшення виробничої потужності призвело і до модернізації СЗД Hitachi AMS 1000.

Надалі основний сервер IBM Power 570 був модернізований до максимальної 16-процесорної конфігурації.

Зростання об’ємів даних, розширення торгової мережі, несиметричність основного і резервного сервера, відсутність повноцінного тестового оточення, а також термін експлуатації серверів змусило переглянути концепції забезпечення безперервності бізнесу.

У 2012 році компанія SI BIS запропонувала модернізацію ІТ-інфраструктури Торгової мережі “Амстор” за допомогою нового сервера IBM Power 770. У проекті було запропоновано використати новий сервер в якості основного, 16-процесорний сервер IBM Power 570 в якості резервного, що забезпечило необхідний рівень продуктивності резервного майданчика, а 4-процесорний сервер IBM Power 570 в якості тестового.

В результаті сайзингу, проведеного фахівцями SI BIS і “Амстор”, був вибраний високонадійний сервер IBM Power 770 c двома системними блоками (32 процесори Power7 частотою 3.3 ГГц) для резервування усіх компонентів сервера, включаючи сервісні процесори і тактові генератори з динамічним аварійним перемиканням і можливостями “гарячого” ремонту.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

У результаті “Амстор” отримав нову високонадійну серверну платформу, яка забезпечила майже 2-х кратний приріст продуктивності без придбання додаткових дорогих ліцензій на програмне забезпечення.