Замовник

Приват Банк
Web-site: www.privatbank.ua

Про замовника

Заснований в 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine в I I кварталі 2017 року з нами співпрацюють 52,3% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 43,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж в наступних за нами двадцяти трьох банках разом взятих.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років тому банк став одним з перших в світі, які почали використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Завдання проекту

У 2012 році компанією SI BIS в ПАТ КБ «Приватбанк» була проведена модернізація існуючої платформи зберігання даних enterprise-рівня Hitachi Universal Storage Platform VM (USP VM).

Проблеми і передумови проекту

Динамічний розвиток Банку і збільшення продуктивності Процесингового центру привели до підвищення навантаження на систему Hitachi USP VM, яка вже не могла повною мірою відпрацьовувати вимоги бізнесу.

Критерії вибору системи

Виходом з ситуації стало рішення про модернізацію системи збереження даних Hitachi USP VM, встановленою компанією SI BIS раніше, в систему збереження даних enterprise-рівня Hitachi VSP.

Нова платформа дозволяє багаторазово масштабувати продуктивність і поєднує в собі функціональності корпоративного класу, що прекрасно підходить для обслуговування критичних сервісів Процесингового центру в ПАТ КБ «Приватбанк».

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Продукти

Hitachi VSP

Результати проекту

В порівнянні з Hitachi USP VM в новій системі HDS VSP в чотири рази виріс об’єм кеш-пам’яті контролерів (256gb), що у поєднанні з функціоналом системи і великою кількістю дисків в цілому забезпечує значний приріст продуктивності.

Таким чином, потужності платформи збереження даних Hitachi USP VM були збільшені і приведені у відповідність до сучасних вимог Банку. Можливості системи дозволяють модернізувати її і в майбутньому, якщо вимоги Банку до неї зростуть.