Замовник

Ідея Банк
Web-site: www.ideabank.ua

Про замовника

ПАТ “Ідея Банк” прийшов на зміну ПАТ “Плюс Банк”. Банк работакт на ринку України вже 27 років і з 2007 року входить до складу однієї з найбільших в Східній та Центральній Європі фінансових груп – Getin Holding S.A, Республіка Польща.

З моменту входження до складу в Getin Holding S.A. банк змінив не тільки вивіску на фасаді своїх відділень, а й об’єднав європейський досвід материнської структури з професіоналізмом і знаннями місцевого ринку старої української команди. Завдяки цьому вдалому симбіозу Ідея Банк уже кілька років поспіль, незважаючи на всі виклики економічних криз України, займає лідируючі позиції в роздрібному сегменті. Він також в три рази наростив власний капітал, значно збільшив кредитний і депозитний портфель.

Сьогодні Ідея Банк також відзначається експертами як один з банків країни і входить в 20-ку найнадійніших банків України згідно даних декількох авторитетних рейтингів. Має банк також безліч нагород і відзнак за популярність і якість продуктів, кращий сервіс і хорошу репутацію.

Завдання проекту

За час співпраці з ПАО “Ідея Банк” компанія SI BIS приймала участь в процесі оновлення серверної інфраструктури Банку і створення відмовостійкої програмно-апаратної платформи з високою мірою масштабованості, яка задовольняє поточним потребам бізнес-додатків Банку і забезпечує можливість розширення системи відповідно до зростаючих навантажень.

Рішення

Базова інфраструктура

Продукти

IBM System x3850, IBM BladeCenter HS22, IBM System x3620,  IBM System Storage DS4000.

Результати проекту

У рамках модернізації серверної інфраструктури використовувались сервера IBM System x3850, IBM BladeCenter HS22, IBM System x3620 і дискові системи зберіеження даних IBM System Storage DS4000.