Замовник

Пiреус Банк
Web-site: www.piraeusbank.ua

Завдання проекту

Основна мета і завдання проекту – підвищення швидкодії усієї ІТ-інфраструктури та забезпечення безперервної роботи ключових бізнес-процесів Банку.

Критерії вибору системи

Технічні фахівці «Піреус Банку» в Україні» розглядали різноманітні рішення модернізації ІТ-інфраструктури і створення резервного майданчику, ґрунтуючись на бізнес-вимогах, котрі були визначені стратегічними і тактичними планами розвитку самого Банку. В результаті, на основі технічних вимог, висунутих фахівцями «Піреус Банку», було вибрано рішення компанії SI BIS, ґрунтоване на кращих практиках створення резервних ЦОД.

В ході реалізації проекту у Банку була створена резервна віртуальна інфраструктура. Для забезпечення безперервної роботи автоматизованої банківської системи Б2 були обрані сервери IBM System на базі технології eX5. До складу рішення увійшли також блейд-сервери IBM HS22, які були призначені для забезпечення віртуалізації на базі рішення Citrix.

Фізичні сервери, що знаходились в режимі standby і забезпечували резервування банківських додатків, були перенесені на резервний майданчик.

Перенесення частини устаткування на резервний майданчик і модернізація основного ЦОД передбачала внесення змін і в мережу збереження даних, які були виконані без зупинки роботи банківських сервісів.

В процесі основної діяльності Банк використовує різні додатки, які висувають різні вимоги до оперативності. Проаналізувавши наданий перелік кожного із додатків і їх функціональні вимоги, фахівці SI BIS запропонували використати ряд апаратних і програмних методів реплікації даних між двома центрами обробки даних.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Продукти

IBM HS22

Результати проекту

В результаті реалізації проекту Банк досягнув поставленої мети – підвищив швидкодію усієї ІТ-інфраструктури та забезпечив безперервну роботу ключових банківських додатків.