Замовник

Укрнафта
Web-site: www.ukrnafta.com

Завдання проекту

З метою підвищення ефективності, інтеграції і оптимізації управлінських процесів, компанія “Укртатнафта” розпочала впровадження системи SAP R/3.

 

Критерії вибору системи

Основу інфраструктури системи SAP R/3 склали сервери IBM eServer і системи зберігання даних IBM Total Storage, які використовували сервери pSeries 650 і Storage сервер FAST T600.

Проект полягав в організаціi високонадійної системи збереження даних.

Система управління підприємством була встановлена на кластер, що складався з двох IBM pSeries 650 з повним резервуванням усіх елементів апаратно-програмного комплексу.

Типовою для динамічних компаній нафтопереробної галузі є ситуація зміни з часом потреб в процесорних ресурсах. Впровадження нових додатків або збільшення навантаження на вже існуючі рішення у зв’язку з розвитком бізнесу призводить з часом до різкого зростання вимог до обчислювальної потужності апаратної платформи. Рішення з впровадження мережі зберігання даних на базі IBM Total Storage і IBM eServer pSeries припускало в майбутньому розширення для використання усіма серверами додатків підприємств і створенням резервного центру збереження даних.

Рішення

Базова інфраструктура

Результати проекту

Компанія нафтогазового сектору економіки змогла отримати гнучку, ефективну платформу для вирішення своїх завдань з консолідації даних з унікальними можливостями масштабування та нарощування потужностей відповідно до зростаючих потреб. А платформа на базі IBM eServer pSeries дозволила вирішувати ряд прикладних завдань, оптимізувати використання обчислювальних ресурсів і знизити витрати на управління і підтримку, створивши потужну базу для вдосконалення автоматизації бізнес-процесів.