Замовник

Епіцентр
Web-site: https://epicentrk.ua/

Завдання проекту

Проаналізувавши потреби будівельної мережі гіпермаркетів “Епіцентр” і вимоги до системи з продуктивності і відмовостійкості, фахівці компанії SI BIS запропонували рішення, яке дозволяє використати його як зразок ІТ-інфраструктури для оснащення усіх подальших філій мережі.

Для вирішення завдання технічні фахівці SI BIS і “Епіцентра” розробили принципово нову апаратну схему, ефективність і надійність якої призвели до формування єдиного стандартного комплекту устаткування, якого компанія “Епіцентр” дотримується вже упродовж декількох років. На підставі розробки нової стратегії розвитку ІТ-інфраструктури у філіях мережі, компанія SI BIS вибрана і в якості постачальника нового рішення з початкового його етапу.

Критерії вибору системи

У рамках продовження тісної і взаємовигідної співпраці в 2012 році компанія SI BIS здійснила постачання і установку серверного устаткування в нові філії мережі гіпермаркетів “Епіцентр”. Для побудови відмовостійких кластерів у рамках домовленостей поставлені комплекти устаткування, які включають : сервера IBM System x3550 M3, системи зберігання даних IBM System Storage DS3000 і IBM 6000va LCD 4u Rack UPS.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

Однорідність завдань в усіх будівельних гіпермаркетах “Епіцентр” дозволила використати схему, запропоновану фахівцями SI BIS, як зразок ІТ-інфраструктури для подальших філій мережі по усій Україні. Це істотно полегшило планування розвитку інфраструктур нових магазинів і скоротило час запуску об’єкту.