Замовник

Амстор
Web-site: www.amstor.com

Завдання проекту

Основне завдання, яке стояло перед торгівельною мережею “Амстор” – створення і розширення територіально-розподіленої структури. Розвиток бізнесу став причиною нестачі обчислювальних ресурсів для автоматизованої системи СПРУТ, яка використовувалася для управління операціями замовлення, закупівель, продажів і складування товарів. Технічним фахівцям доводилося проводити постійні апгрейди ІТ-системи. Природно, це призводило до збільшення витрат на її утримання.

Метою проекту по модернізації ІТ-інфраструктури стало створення надійної і масштабованої системи, що забезпечує управління продажами і обліком мережі магазинів, з можливістю нарощування і модернізації в майбутньому.

Критерії вибору системи

ІТ-структура до модернізації складалася з Intel- сервера, системи зберігання даних Hitachi AMS 100, програмного забезпечення Linux і СКБД Oracle.

Основою модернізації ІТ-структури – високопродуктивна система для БД Oracle, організована на серверах IBM p570 з процесорами POWER6, частотою 4,2 ГГц.

В процесі модернізації основна база Oracle була перенесена на восьмипроцесорний сервер IBM p570, на інший чотирьохпроцесорний сервер встановлена резервна база stand-buy. Збільшення виробничої потужності призвело до модернізації СЗД Hitachi AMS 100. Після збільшення дискового простору існуючої СЗД, налагоджена реплікація між основною і резервною базами даних.

 

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

Унікальність цього рішення полягала в успішній інтеграції серверів IBM, СЗД Hitachi і СКБД Oracle для завдань рітейлу. Ще однією перевагою подібного рішення є можливість в майбутньому здійснити перехід від системи Oracle до системи управління підприємством SAP.