Замовник

АЕС Україна
Web-site: www.koe.vsei.ua

Завдання проекту

Для автоматизації процесів, забезпечення безперебійної внутрішньої роботи компаній ПАТ “АЕС Київобленерго” і ПАТ “АЕС Рівноенерго” виникла необхідність в побудові сучасної надійної ІТ-платформи і оснащення офісів комп’ютерним устаткуванням.

На старті проекту одне з перших завдань полягало у забезпеченні автоматизації, підвищення продуктивності і зменшення збоїв в районних енергетичних мережах.

Критерії вибору системи

В результаті тендеру вибір компанії “АЕС Київобленерго” зупинився на високопродуктивних і надійних серверах IBM eServer xSeries 225 на базі ексклюзивних технологій IBM Xtended Design Architecture c процесорами Intel.

Наступний етап забезпечення автоматизації роботи – впровадження запропонованих фахівцями SI BIS серверних систем наступного покоління IBM eServer xSeries 366 з процесором Intel Xeon і технологією IBM Enterprise X – Architecture, здатних до істотного збільшення продуктивності і масштабованості. Серверні системи IBM eServer xSeries 366 стали платформою для білінгової системи ПАТ “АЕС Київобленерго”.

За автоматизацією прослідувало оснащення офісів компаній ПАТ “АЕС Київобленерго” і ПАТ “АЕС Рівноенерго”. Офіс “АЕС Київобленерго ” був оснащений робочими станціями IBM ThinkCentre моделі М (зараз Lenovo ThinkCentre), моніторами Samsung, ноутбуками IBM ThinkPad моделі Т (зараз Lenovo ThinkPad). Ці настільні і мобільні системи IBM (зараз Lenovo) характеризуються високим рівнем продуктивності, надійності і рівнем захисту інформації користувача. Ці характеристики, а також розширені мультимедійні можливості і сучасний бізнес дизайн стали вагомими аргументами при виборі систем для динамічної компанії.

Рішення

ITSM. Автоматизація ІТ-процесів

Результати проекту

За досить короткий період ПАТ “АЕС Київобленерго ” і ПАТ ” АЕС Рівноенерго” значно поліпшили якість і надійність забезпечення споживачів, зменшилася кількість збоїв і аварійних простоїв в передачі електроенергії.

Впровадження інноваційних технологій і використання сучасної техніки стало одним з головних чинників підвищення прибутковості і ефективності компаній ПАТ “АЕС Київобленерго” і ПАТ ” АЕС Рівноенерго”.