Замовник

Fozzy Group
Web-site: www.fozzy.ua/

Про замовника

Fozzy Group — одна из крупнейших торгово-промышленных групп Украины. Является лидером украинского рынка ритейла, имея более 600 торговых точек на всей территории Украины и более 35 000 наименований товаров. Кроме торговых сетей бизнес-интересы группы компаний охватывают производство продуктов питания и ресторанный бизнес.

Завдання проекту

У зв’язку з розширенням торгівельної мережі групи компаній Fozzy Group потребував розвитку і проект SAP for Retail, який компанія впровадила раніше.

Критерії вибору системи

На першому етапі було впроваджено рішення на масштабованих UNIX серверах IBM System p 570 і системах зберігання IBM DS4000.

На другому етапі проекту проведена модернізація комплексу на серверах System p 570 з процесорами POWER6. Також впроваджено рішення на системі зберігання high-end класу HDS USP V з віртуалізацією існуючих систем HP EVA, IBM DS.

На завершальній стадії здійснене постачання і подальша модернізація систем IBM BladeCenter, стандартних серверів Intel- архітектури і устаткування для мережі зберігання даних SAN – комутаторів, систем зберігання даних серії IBM DS4000.

Рішення

Базова інфраструктура