Замовник

Cілур
Web-site: stalkanatsilur.com.ua

Завдання проекту

На початку 2004 року у зв’язку з посиленням вимог, що пред’являється сьогодні до ефективної системи управління динамічно зростаючим підприємством, і освоєнням нових ринків збуту, керівництво підприємства прийняло рішення про перехід на оновлену версію SAP R/3.

 

Критерії вибору системи

Процес переведення існуючої продуктивної системи на нову апаратно-програмну платформу завжди пов’язаний з труднощами і пред’являє жорсткі вимоги до правильного вибору усіх компонентів комплексу. В процесі вибору рішення фахівцями ВАТ “Сілур” був проведений доскональний аналіз існуючих апаратно-програмних платформ і в якості нового фундаменту для системи SAP R/3 вибір пав на апаратно-програмний комплекс на базі сервера IBM eServer pSeries і системи зберігання даних IBM Total Storage, запропонований компанією SI BIS.

Впровадження самого рішення реалізоване компанією SI BIS спільно з SAP Україна.

В ході введення системи в експлуатацію для забезпечення надійної і продуктивної роботи усього комплексу були проведені роботи з інтеграції програмних продуктів різних виробників :

1. Операційна система IBM AIX v5.2;

2. СКБД Oracle v.9i;

3. Програмне забезпечення SAP R/3 v.4.7.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

Перехід на оновлену версію SAP R/3 і використання в якості апаратної платформи сервера на базі процесорів POWER4+, що поєднують в собі продуктивність з високою щільністю компонування, а також 64-бітової операційної системи AIX5L, дозволило досягти істотного збільшення продуктивності системи і зменшення часу обробки запитів.

У рамках реалізації проекту компанією SI BIS проведено навчання фахівців ВАТ “Сілур” з адміністрування операційної системи AIX.