Замовник

ВТБ Банк
Web-site: https://vtb.ua/ru/

Про замовника

VTB Bank (Україна) – стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни відповідно до класифікації Національного банку України. Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого і середнього бізнесу, а також обслуговування фізичних осіб.

Завдання проекту

Розвиток “ВТБ Банку” став причиною створення комплексної системи з широким набором функціональних можливостей – від резервного копіювання і відновлення даних до відновлення роботи після аварій і управління простором СЗД.

У рамках цього проекту для існуючої ІТ-інфраструктури Банку необхідно було забезпечити ефективне управління даними, контроль стану програмно-технічних засобів, погоджене функціонування програмно-технічного комплексу і т. ін.

Проблеми і передумови проекту

ІТ-інфраструктура Банку розташовувалася на двох територіально-рознесених майданчиках. У основі інфраструктури знаходилась мережа зберігання даних SAN на базі оптичних комутаторів. На основному і резервному майданчиках використовувалися системи збереження даних IBM.

Критерії вибору системи

Модернізація комплексу полягала у впровадженні двох високопродуктивних серверів RISC-архітектури IBM p570 Power System із створенням standby кластеру.

Другим етапом модернізації ІТ-інфраструктури стало впровадження ПЗ IBM Tivoli Storage Manager з використанням наступних агентів:

  • IBM Tivoli Storage Manager for Databases
  • IBM Tivoli Storage Manager for Storage Area Networks
  • Tivoli Storage Manager Data Protection
  • IBM Tivoli Storage Manager Storage Area Networks.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Продукти

IBM Tivoli Storage Manager