Замовник

ВТБ Банк
Web-site: https://vtb.ua/ru/

Про замовника

VTB Bank (Україна) – стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни відповідно до класифікації Національного банку України. Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого і середнього бізнесу, а також обслуговування фізичних осіб.

Завдання проекту

У зв’язку з високою вартістю пролонгації ліцензійного пакету програмного забезпечення, впровадженого в компанії раніше, перед ІT- департаментом Банку постало питання вибору якісної і функціональної заміни. Заміни, яка окрім економного використання засобів установи, стала б ще і ефективним доповненням існуючої програмної інфраструктури на базі Microsoft System Center 2012 Configuration Manager SP1.

Проблеми і передумови проекту

До складу вже наявного у компанії ліцензійного пакету Microsoft Core CAL входила ліцензія Microsoft System Center Endpoint Protection 2012, яка разом із Microsoft System Center 2012 Configuration Manager забезпечувала комплексне рішення.

Рішення

Базова інфраструктура

Продукти

Microsoft Endpoint Protection 2012

Переваги рішення

До складу вже наявного у компанії ліцензійного пакету Microsoft Core CAL входила ліцензія Microsoft System Center Endpoint Protection 2012, яка разом із Microsoft System Center 2012 Configuration Manager забезпечувала комплексне рішення, переваги якого і стали запорукою остаточного вибору:

 • централізоване розгортання і налаштування клієнта Endpoint Protection;
 • налаштування наявних типових і індивідуальних політик безпеки від потенційно небезпечних програм, що діють для груп користувачів;
 • створення і розгортання параметрів брандмауера Windows для груп користувачів;
 • оновлення програмного забезпечення (ПЗ) Configuration Manager для автоматичного завантаження останніх версій файлів виявлення потенційно небезпечних програм на клієнтські комп’ютери;
 • вибір користувача, який управляє політиками безпеки від потенційно небезпечного ПЗ і параметрами брандмауера Windows за допомогою вбудованої ролі безпеки, – Менеджер Endpoint Protection;
 • використання повідомлень по електронній пошті для отримання звітів про установку на комп’ютерах потенційно небезпечного ПЗ;
 • отримання повної картини по мірі захисту систем і їх відповідності діючим стандартам завдяки об’єднаній базі потенційно небезпечних програм, виправленнях, інвентаризації та використанню ресурсів.

Залучення компанії SI BIS в якості інтегратора проекту стало послідовним кроком, виходячи з досвіду співпраці між компаніями і рівнем кваліфікації фахівців SI BIS в подібних питаннях.

Після оцінки потреб і обліку усіх проектних побажань керівництва “ВТБ Банку”, фахівцями компанії SI BIS були реалізовані наступні задачі:

 • виправлення працездатності компонентів і налаштування існуючої інфраструктури SC 2012 Configuration Manager SP1;
 • інсталяція SC Endpoint Protection на клієнтські комп’ютери;
 • налаштування ролевої моделі управління;
 • тестування системи;
 • підготовка супутньої проектної документації.

Результати проекту

Впровадження Microsoft Endpoint Protection 2012 дозволило значно заощадити засоби Банку, які необхідно було б витрачати на щорічне продовження ліцензії існуючого антивірусного пакету. Окрім цього, завдяки високій кваліфікації фахівців SI BIS в найкоротші терміни були виконані усі роботи, передбачені проектом, головна з яких – безшовна міграція усіх служб “ВТБ Банку” без простоїв і втрат даних.