Замовник

Приват Банк
Web-site: www.privatbank.ua

Завдання проекту

У 2011 році відбулося чергове удосконалення системи збереження даних АКБ «ПриватБанк».

Роботи полягали в нарощуванні потужностей платформи зберігання даних enterprise-рівня Hitachi Universal Storage Platform V (USP V), котра була встановлена фахівцями SI BIS раніше. Ця платформа дозволяє багаторазово масштабувати продуктивність і надає можливість тонкої конфігурації.

Критерії вибору системи

Для того, щоб відповідати швидко зростаючим вимогам Банку, система USP V була модернізована: додані додаткові адаптери і збільшений дисковий простір. Усі роботи були проведені без зупинки системи, оскільки вона виконувала критично важливі бізнес-функції Банку. Увесь комплекс оновлення пройшов без інцидентів.

Також технічними фахівцями Банку і компанії SI BIS були проведені роботи по інсталяції нової платформи enterprise-рівня Hitachi Universal Storage Platform VM (USP VM). Ця система була покликана замінити застарілу enterprise storage-платформу, в якій завершився строк сервісного обслуговування. Фахівці компанії SI BIS здійснили установку і запуск системи USP VM, яка на даний момент повністю готова до роботи.

USP VM також відрізняється меншою вартістю, зберігаючи при цьому широкий функціонал.

Рішення

Програмно-обумовлені рішення

Продукти

Hitachi USP V

Результати проекту

Таким чином, потужності платформи зберігання даних Hitachi USP V були збільшені і приведені у відповідність з сучасними вимогами Банку. Можливості системи дозволяють удосконалювати її і в майбутньому, якщо вимоги Банку до неї зростуть.

Надалі планується проведення робіт по перенесенню даних із старої системи і віртуалізації сховищ, що дозволить добитися ще більш високих показників продуктивності від встановленої системи.