Світ стає динамічнішим, вимагає постійної присутності он-лайн, більше користувачів надають перевагу мобільності, зниженню витрат та новим можливостям, що надає нове покоління стільникового зв’язку 5G.
Компанія Huawei стала флагманом із розробки та впровадження рішень Wi Fi 6 на основі технологій 5G для кращого досвіду комерційного використання.

 

Стандарт нового покоління
Wi Fi 6 став новим етапом розвитку Wi Fi, в якому з’явилось понад 75 нових функцій (в тому числі вбудовані можливості IoT).
Wi Fi 6 одночасно задією передачу інформацію на частотах 2,4 і 5 ГГц та передає дані однім потоком одразу на декілька пристроїв (за допомогою множинного доступу з ортогональним частотним розподіленням каналів (OFDMA)).
Завдяки цьому Wi Fi 6 – оптимальне рішення для використання в місцях з високою щільністю (аеропорти, ТРЦ, офіси, конференц зали та великі промислові підприємства).

 

Особливості Wi Fi 6
— новий обов’язковий протокол безпеки Wi Fi Protected Access 3 (WPA3), який дозволяє встановлювати простіші паролі без загрози підбору з боку зловмисників.
— новий механізм аутентифікації SAE (Simultaneous Authentication of Equals), що забезпечує покращений захист за рахунок зміни алгоритму автоматизації.
— рішення Forward Secrecy, що захищає трафік даних навіть в тих випадках, коли пароль був скомпроментований.
— множинний ввід-вивід (MU-MIMO) дозволяє передавати дані на більшу кількість пристроїв одночасно.
— високорівнева модуляція (1024-QAM) збільшує пропускну здатність в мережі Wi Fi-пристроїв та дозволяє кодувати більше даних в тій же ширині спектру.
— низьке енергоспоживання, що збільшує час автономної роботи усіх під’єднаних пристроїв.

 

Чи потрібна вам мережа Wi-Fi 6?
Новий стандарт Wi Fi 6 (802.11ax) демонструє 4-кратне збільшення пропускної здатності мережі та кількості паралельних з’єднаннь користувачів в порівнянні з Wi-Fi 5. Алгоритми і антени 5G Huawei AirEngine Wi Fi 6 дозволяють знизити затримку в мережі з 30 мс до 10 мс. Такі показники усувають ефект просторової дезорієнтації користувачів і підвищує якість з’єднання з використанням технологій VR/AR. Низька затримка дозволяє проводити конференції з якістю 4K HD по бездротовій мережі, а також звести до нуля втрату пакетів під час роумінгу автоматично керованих транспортних засобів.

 

Для отримання інформації та консультації щодо тестування обладнання Huawei звертайтеся до фахівців відділу мережевих рішень за адресою huawei@sibis.com.ua