Компанія SI BIS прийняла участь у Першому у Східній Європі Форумі Industry 4.0, який відбувся 22 листопада у КВЦ “Парковий”. На Форумі шла мова про стан індустріалізації в Україні, держпідтримки диджиталізації підприємств, а також були представлені кейси успішних відчизняних бізнесів. Участь у Форумі прийняли відомі компанії та державні установи: Unit, Sсhneider, Інтерпайп, Укрнафта, Укрексимбанк, CodEUrope, IT-Enterprise, SI BIS  та багато інших.

Олег Щербатенко (IT-Enterprise) поділився своїми прогнозами стосовно можливостей та ризиків, які несе нам четверта промислова революція.

Анджей Солдатий з Мінистерства підприємництва та технологій (Польща) поділився цікавими спостереженнями стосовно продуктивнішого контакту усіх підприємств, що запровадили стандарти Індустрии 4.0, та їх лідируюче становище на ринках в наслідок впровадження.

Яник Фураст’є (CodEUrope, Франція) навів декілька кейсів, запроваджених на Французький залізниці, які мають право на життя і в нашій країні .

Олександр Кардаков (Октава-капітал, Україна) розповів присутнім про стан справ із кібербезпекою в країні та про труднощі із розумінням необхідності впроваджувати аналогічні проекти.

Представник Мінистрества інфраструктуриы Фарид Сафаров закликав українськи ІТ-компанії взяти участь в розробці систем превентивної безпеки на дорогах. Фарид Сафаров нагадав, що з 2016 року в Україні працює Дорожній фонд, який формується з акцизу на паливо. За його твердженням, 5% фонда йде на створення умов для безпечного пересування, а це мільярди гривень. «Ми запрошуємо усіх українських ІТ-інтеграторів пропонувати власні рішення. І ми за принципами прозорості будемо обирати компанію, які запровадять ці рішення» – розповів Фарид Сафаров, відповідаючи на питання, що задав представник компанії SI BIS Ігор Кірушко під час панельної дискусії.

Загалом в Форумі взяли участь понад 600 інноваційних підприємств і всі вони дійшли висновку: або компанії інвестують в розвиток інфраструктури та переходять на нові стандарти ведення бізнесу або конкуренти будуть йти вперед та залишати усіх «за бортом», що зробить бізнес не конкурентноспроможний.