SI BIS – Ваш надійний IТ-партнер з індивідуальними, заснованими на кращих світових практиках і технологіях, підходами до виконання IТ-проектів.

Високі компетенції, досвід реалізованих комплексних проектів з побудови, управління, модернізації та супроводу ІТ-інфраструктур, дозволяють нам максимально точно підбирати рішення під бізнес-завдання, успішно реалізовувати високотехнологічні ідеї і втілювати принципи інтеграції ІТ та Бізнесу заради ефективності наших клієнтів.

Компанія має в своєму розпорядженні:

власний демо-парк устаткування, що дозволяє максимально точно підібрати рішення під конкретні бізнес-завдання клієнта, протестувати та отримати підтвердження концепції до етапу впровадження на об’єкті;

центр підтримки з режимом обслуговування клієнтів 24х7х365, для забезпечення безперервної працездатності систем і необхідних бізнесу рівнів обслуговування;

сервіс аутсорсингу, для оптимізації діяльності ІТ на підприємствах.

Сповідуючи якісні підходи в реалізації проектів і прихильність високим стандартам надання послуг, компанія сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001. Даний стандарт – показник наявності і функціонування в компанії системи управління якістю, кваліфікованого персоналу і прагнення до безперервного вдосконалення своєї діяльності.

Компанія SI BIS в своїй діяльності дотримується вимог Антикорупційної програми, затвердженої відповідно Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII, Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017  № 75 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.03.2017 за № 326/30194) «Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи» .

В компанії створена Служба етичного контролю – система збору та обробки інформації про ознаки вчинення порушень вимог підприємства та корупційних правопорушень, а також швидкого реагування та документування внутрішніх перевірок і розслідувань. sibis.ethicontrol.com

кваліфікованих спеціалістів

комплексних проектів

років на ринку

 

Особливі досягнення компанії на IT-ринку

  • З 2010 року SI BIS входить до п’ятірки провідних системних інтеграторів України
  • Неодноразово визнаний кращим технологічним партнером світових лідерів ІТ-галузі
  • Перша в Україні компанія, що здійснила впровадження таких інноваційних рішень, як: IBM Tivoli Service Request Manager (2008), Microsoft System Center Orchestrator (2012), IBM Power 7 (2012) і IBM Power 8 (2013)

Менеджмент компанії

Світлана Самогулова
Світлана Самогулова
Генеральний директор

Стратегічний розвиток, управління партнерської політикою, оптимізація бізнес-процесів

Юлія Патлашенко
Юлія Патлашенко
Фінансовий директор

Фінансово-економічний аналіз підприємства, економічна безпека та фінансова звітність

Андрій Литвиненко
Андрій Литвиненко
Технічний директор

Управління портфелем рішень і розвиток технологічної компетенції