З 23 серпня комерційним директором компанії SI BIS призначено Євгена Галушина.
Компанія SI BIS входить в групу компаній MTI з 2007 року та займається впровадженням комплексних рішень в сфері інформаційних технологій. Компанія є партнером світових лідерів IBM, Cisco, DELL EMC, Hitachi тощо. Протягом останніх років компанія SI BIS є одним із визнаних лідерів ринку системної інтеграції.
Євген Галушин, призначений на посаду комерційного директора, має двадцятирічний досвід управління комерційними структурами та компаніями в сфері IT та телекому. Серед професійних доробок пана Галушина: визначення маркетингових та товарних стратегій, розвиток нових напрямків, керування продуктовими портфелями, прямі продажі, ведення та супровід інтегрованих проектів.
«Наразі перед компанією стоять надважливі задачі, що полягають у досягненні першої позиції на ринку IT, як з точки зору об’єму бізнесу, так і за рівнем експертизи в галузі, – зауважує Євген Галушин. -А також додавання до портфеля рішень компанії нових інноваційних продуктів та перехід на сервісну модель роботи».
Нагадаємо, що генеральним директором компанії SI BIS наразі є Світлана Самогулова, яка має десятирічний досвід управління фінансами великих бізнес-структур і до призначення більше 7 років обіймала посаду виконавчого директора компанії SI BIS та відповідала за стратегічний розвиток компанії, впровадження та оптимізацію бізнес-процесів. На посаді генерального директора SI BIS Світлана Самогулова замінила Ігоря Федченка, який очолював компанію з березня 2015 року по червень 2019 року.
Основними задачами пані Самогулової на чолі компанії є впровадження ефективної партнерської політики з ключовими вендорами в сфері інформаційних технологій, корпоративне управління та підвищення економічних показників діяльності компанії, формування та розвиток компетенцій управлінської команди та збільшення долі ринку.
«Ми залишаємось надійними та професійними партнерами як для вендорів, так і для наших замовників. Оновлення професійної команди, залучення кращих технічних спеціалістів, незмінно висока управлінська компетенція дають нам впевненість у можливості реалізації проектів будь-якої складності та є гарантією виконання усіх зобов’язань. – Впевнена генеральний директор SI BIS Світлана Самогулова. – Найближчим часом ми розширимо портфель продуктів та запропонуємо інноваційні для українського ринку рішення».
До складу управлінської команди SI BIS також входять:
• технічний директор Андрій Литвиненко,
• фінансовий директор Юлія Патлашенко,
• HR-директор Олена Роздорожна,
• директор з маркетингу Олена Осадча.

«Криза є не тільки викликом, але й  можливістю для трансформації команди відповідно до умов ринку, нового погляду на формування портфелю продуктів, співпраці з вендорами та формування власних компетенцій компанії. Дивимось тільки вперед.» – стверджує технічний директор SI BIS Андрій Литвиненко.

Компанія SI BIS працює на українському ринку інформаційних технологій з 2003 року і багато років входить в п’ятірку кращих системних інтеграторів. Наразі компанія продовжує реалізовувати комплексні проекти в сфері створення ефективних ІТ-інфраструктур, центрів обробки даних, їх управління, моніторингу та технічної підтримки.