Замовник

Фудмережа
Web-site:

Завдання проекту

Розширюючи товарну номенклатуру в точках продажів на фоні постійно зростаючого об’єму клієнтських даних, компанія “Фудмережа” (мережа супермаркетів “Велика Кишеня” і гіпермаркетів “Велмарт”) зіткнулася з необхідністю перегляду діючих вимог до своєї ІТ-інфраструктури. У умовах, що склалися, компоненти системи на застарілій процесорній технології Power5 просто не могли гарантувати безперебійність її роботи, не кажучи вже про те, що встановлена система збереження даних (СЗД) на базі IBM DS4700/DS4800 не справлялася з об’ємами інформації, що надходили.

Критерії вибору системи

До вирішення цих завдань долучилися фахівці SI BIS, які провели комплексну модернізацію апаратно-програмного комплексу (АПК) компанії “Фудмережа”. Так, за результатами первинної технічної оцінки встановленого устаткування при його поточному рівні завантаження, було прийнято рішення про комплексну модернізацію АПК, що включає :

  • модернізація інфраструктури СЗД за допомогою установки високопродуктивної платформи на базі Hitachi Unified Storage VM (віртуалізація існуючої СЗД з міграцією даних на HUS VM);
  • розширення серверного устаткування IBM продуктивнішою системою Power 730 Express (8231 – E2D), створеною на основі новітньої процесорної технології Power 7.

Рішення

Модернізація IТ-інфраструктури

Результати проекту

Модернізація устаткування у рамках цього проекту з використанням продуктивнішого серверного устаткування IBM в парі зі збільшеною місткістю системи збереження даних розширила можливості компанії без яких-небудь втрат або потенційної загрози для стабільної і довговічної роботи усієї системи.